EVIM 2020: IV Саміт з нової мобільності та електротранспорту для Центральної Європи. Підвищуючи сталу з’єднаність з Півночі до Балкан

EVIM2020: IV New Mobility and EV Summit for Central and Eastern Europe  – це міжнародна подія у форматі саміту в Києві, в Україні, яка має на меті забезпечити обговорення та нетворкінг  для розвитку електромобільності у регіоні Центральної Європи, Балтики та Балкан як в одному з найбільш перспективних регіонів у світі за темпами розвитку.

Гаслом EVIM2020 є:

 “No smogging cities! – Ні димлячим містам!»

EVIM Саміт спрямований принести нові можливості, технології та інвестиції в швидко зростаючий ринок нової мобільності та електротранспорту, забезпечуючи умови для ефективного діалогу та співпраці бізнесу, уряду і місцевих органів влади, міжнародних організацій, бізнес-асоціацій, торговельних палат, преси, науки та освіти, культури і мистецтва, як найкращу платформу для спільного зростання та позитивного впливу сталого розвитку для суспільства.

EVIM об’єднує міжнародну спільноту професіоналів, задіяних у розвитку сталої мобільності, відновлюваної енергетики, інфраструктури та архітектури середовища людини, та є платформою спрямованою на прискорення розвитку практики сталої мобільності в усьому світі.

EVIM2020: IV New Mobility and EV Summit for Central Europe, Baltic and Balkan Connection присвячений розвитку ринку нової мобільності та електротранспорту, відновлюваної енергетики та інфраструктури, необхідних для забезпечення перспектив широкого використання рішень нової мобільності та електротранспорту численними приватними споживачами, користувачами корпоративного, комунального та державного секторів.

Наша місія: принести сталий транспорт у  широке, повсякденне використання через розвиток ринку та розширення інфраструктури.

Наше бачення: перетворити навколишнє середовище та життя людей на чисте, здорове, без шуму та диму.

Наші цінності: життя та здоров’я людини, сталий розвиток, використання науково та технічного прогресу для вирішення глобальних проблем зміни клімату та поліпшення якості життя людей.

Чому важливо брати участь?

Приєднуйтесь до нас з Вашою експертною думкою та досвідом, щоб зробити внесок у напрацювання новітніх підходів та галузевої політики розвитку, а також отримати актуальну інформацію від провідних експертів та операторів ринку з перших рук.

Ми збираємось цієї весни на саміті EVIM2020, щоб в професійному та зручному середовищі обговорити можливості та перспективи, спільно визначити та поширити бачення нової та електричної мобільності в Центральній Європі, регіоні від Балтики до Балкан, розвиток нової мобільності та використання електротранспорту для особистих потреб, у комерційній діяльності та комунальними службами (громадський міський та міжміський транспорт, вантажний транспорт, доставка, таксі, пошта, міста служби обслуговування та ремонту тощо) в умовах міст, з економічним ефектом від нової мобільності та електротранспорту як основної мотивації для розширення використання.

Чому в Україні?

Україна є однією з найбільших країн Європи: її населення складає близько 47 млн. Це один з найбільших автомобільних ринків в Центральній та Східній Європі з великою часткою автомобілів класу люкс,  та один з ринків електромобілів з найбільш високим темпом розвитку.

Добре розвинена дорожня мережа 163 027,6 км, високий рівень урбанізації, високий рівень залучення приміських мешканців в економіку великого міста, сильна енергетична система з великою доступністю надмірно продукованої атомної енергії вночі, високі темпи розвитку у секторі відновлюваної енергетики завдяки значному стимулюванню зеленим тарифом, високі ціни на традиційне паливо та відкриті до інновацій споживачі створюють багатообіцяюче підгрунтя для розвитку електричної мобільності та зарядної інфраструктури.

Люди в країні, залучені до величезного сектора нових швидкозростаючих цифрових галузей, та є відкритими для практики економіки спільного використання, роблять свій вибір на користь турботи про навколишнє середовище та клімат, приймають електромобільні технології, які не потребують значної уваги до технічного обслуговування і пропонують низькі витрати на володіння та експлуатацію, також використовуючи велосипеди, як транспорт, все активніше.

Чому в Києві?

Київ – одне з найстаріших міст Східної Європи з прекрасною архітектурою та чарівністю, що конкурує з багатьма європейськими столицями. Це найбільше та найзеленіше місто України з населенням 3,14 млн. Київ обслуговує хороша транспортна мережа, і знаходиться він на перетині комерційних та культурних зв’язків. Ряд інвестиційних проектів з реформування та розвитку інфраструктури вже впроваджено та продовжує впроваджуватися в місті. У Києві була досягнута постійна тенденція зростання та економічного розвитку. Місто постійно змінюється і кожен день стає більш привабливим.

Реєстрація на подію буде невдовзі відкрита! Для попередньої реєстрації, будь ласка, пишіть на пошту:

evimsummit@gmail.com

Організатори: “Green Clinic” Scientific Research Center, LLC (Ukraine),  www.greenclinic.com.ua, GreenClinic LifeScience Ukraine, LLC  (Ukraine), GreenClinic LifeScience Global OÜ (Estonia) www.greenclinicglobal.com

Дати: 25-27 березня, 2020 р.

Де б Ви не були, ми запрошуємо вас зробити майбутнє процвітання сталої мобільності разом!

Робочі мови: англійська. Переклад надається за запитом.

 

Чому промоція на саміті EVIM, це – гарна ідея?

Тому що EVIM2020: IV New Mobility and EV Summit for Central Europe, Baltic and Balkan Connection концентрує цільову аудиторію, ламає стереотипи, створює нове бачення першого виходу на ринок та лояльності клієнтів, забезпечує впізнаваність бренду та дозволяє зробити це  все в один із найбільш ефективних та екологічно безпечних способів. Дізнайтеся більше  про промоційні можливості на саміті за вказаними контактами.

Контакти організаційного комітету:

+380(44)3606770 Kyiv,

info@greenclinicglobal.net