EVIM 2018: III Саміт з нової мобільності та електротранспорту Центральної та Східної Європи, Київ, Березень 1-3 (українською)

EVIM2018: III New Mobility and EV Summit for Central and Eastern Europe  – це міжнародна подія у форматі саміту в Києві, в Україні, яка має на меті забезпечити обговорення та нетворкінг  для розвитку електромобільності у регіоні Центральної та Східної Європи, як в одному з найбільш перспективних регіонів у світі за темпами розвитку.

Гаслом EVIM2018 є

 “Decarbonizing mobility!” – «Декарбонізуючи мобільність!»

EVIM Саміт спрямований принести нові можливості, технології та інвестиції в швидко зростаючий ринок нової мобільності та електротранспорту, забезпечучи умови для ефективного діалогу та співпраці бізнесу, уряду і місцевих органів влади, міжнародних організацій, бізнес-асоціацій, торговельних палат, преси, науки та освіти, культури і мистецтва, як найкращу платформу для спільного зростання та позитивного впливу сталого розвитку для суспільства.

Саміт проходить за підтримки Міністерства Інфраструктури України

EVIM об’єднує міжнародну спільноту професіоналів, задіяних у розвитку сталої мобільності, відновлюваної енергетики, інфраструктури та архітектури середовища людини, та є платформою спрямованою на прискорення розвитку практики сталої мобільності в усьому світі.

EVIM2018: III New Mobility and EV Summit for Central and Eastern Europe присвячений розвитку ринку нової мобільності та електротранспорту, відновлюваної енергетики та інфраструктури, необхідних для забезпечення перспектив широкого використання рішень нової мобільності та електротранспорту численними приватними споживачами, користувачами корпоративного, комунального та державного секторів.

Наша місія: принести сталий транспорт у  широке, повсякденне використання через розвиток ринку та розширення інфраструктури.

Наше бачення: перетворити навколишнє середовище та життя людей на чисте, здорове, без шуму та диму.

Наші цінності: життя та здоров’я людини, сталий розвиток, використання науково та технічного прогресу для вирішення глобальних проблем зміни клімату та поліпшення якості життя людей.

Чому важливо брати участь?

Приєднуйтесь до нас з Вашою експертною думкою та досвідом, щоб зробити внесок у напрацювання новітніх підходів та галузевої політики розвитку, а також отримати актуальну обізнаність з перших рук провідних експертів та операторів ринку.

Ми збираємось цієї весни на саміті EVIM2018, щоб в професійному та зручному середовищі обговорити можливості та перспективи, спільно визначити та поширити бачення нової та електричної мобільності в Центральній та Східній Європі, розвиток нової мобільності та використання електротранспорту для особистих потреб, у комерційній діяльності та комунальними службами (громадський міський та міжміський транспорт, вантажний транспорт, доставка, таксі, пошта, міста служби обслуговування та ремонту тощо) в умовах міст, з економічним ефектом від нової мобільності та електротранспорту як основної мотивації для розширення використання.

.

Registration

.

Порядок денний EVIM2018: III New Mobility and EV Summit for Central and Eastern Europe включає в себе:

EVIM забезпечує платформу міжнародного саміту для міждисциплінарної співпраці трьох взаємопов’язаних фундаментальних секторів сталого розвитку

 • Мобільність
 • Енергетика
 • Інфраструктура та середовище

Ключові теми:

 • Сталий розвиток транспорту та інфраструктури. Навколишнє середовище для життя. Декарбонізація та зміна клімату
 • E-мобільність: на землі, на воді, в повітрі. Громадський транспорт
 • Активна та екстремальна мобільність. Дво- та триколісні транспортні засоби, мікромобільність
 • Спільна (шерінг) та колаборативна мобільність як сервіс
 • Нова логістика, пасажирські перевезення та сервіси доставки. Міські та міжміські перевезення
 • Майбутня автомобільна промисловість та технологія транспортних засобів. Передові технологіі систем приводу. Глобальні та національні стандарти випробування та відповідності електричного транспорту
 • Тренди батарей та зберігання енергії, систем управління батареями та температурного контролю батарей
 • Зарядні пристрої для електротранспорту. Розвиток зарядної інфраструктури
 • Генерація енергії, енергомережа, енергоспоживання та енергоефективність
 • Цифрові рішення, дані та під’єднана інтелектуальна мобільність міста. Імерсивні технології: віртуальна реальність (VR) та розширена реальність (AR) в майбутньому мобільності, сталого інжинірингу, систем автономного керування, літаючих дронів та автоматизованих роботів.
 • Автономні транспортні засоби та дрони
 • Тренди широкополосного під’єднання до Інтернет. Перспективи 5G.
 • Водень та альтернативне паливо

Ключові сфери:

 • Економічна стратегія: ринок, розвиток, інвестиції та бізнес-моделі, нові робочі місця.
 • Інновації: оновлення реальності через прискорення розвитку та всебічне вдосконалення системи інфраструктури
 • Фінансування: джерела, програми та підтримка
 • Політика та правила: бізнес-середовище та правова база, регулювання, законодавство та стимули
 • Бізнес-моделі: потреби клієнта, які стикаються з останніми доступними можливостями
 • Технологія: компоненти, виробництво та продукти
 • Найкращі практики та рішення: реалізація, досягнення та приклади успіху
 • Культура та вплив: змінюючи реальність масової культури від усвідомлення до ставлення, поведінки та дії

Програма саміту є інтердисциплінарною та побудована на синергії ключових тем в ключових сферах розвитку. Бізнеси та зацікавлені сторони трьох галузей є об’єднані на саміті EVIM з метою акселерації спільного розвитку та зростання.

Структура Structure EVIM2018: III New Mobility and EV Summit for Central and Eastern Europe містить:

 • 4 пленарні сесії
 • 4 панельні сесії
 • CEO meeting (зустріч керівників)
 • 2 виставки
 • тест-драйв
 • SSIDD Conference 2018 Kyiv – присвячена розвитку інтелектуальної та сталої інфраструктури (3-й день)
 • час для презентацій рішень та інновацій від компаній-учасників
 • час, присвячений спілкуванню з можливістю попередніх домовленостей про зустрічі
 • прес-конференція та особистий час для спілкування з пресою за попередньо узгодженою програмою інтерв’ю
 • програма для стартапів та дослідників
 • EVIM Youth Program – pro-bono програма мотиваційних промов і воркшопів у вищих навчальних закладах та освітніх проектах
 • EVIM Art Project – арт-програма комунікації з переваг сталого розвитку засобами мистецтва у партнерстві з кращими культурними проектами

Чому в Україні?

Україна є однією з найбільших країн Європи: її населення складає близько 47 млн. Це один з найбільших автомобільних ринків в Центральній та Східній Європі з великою часткою автомобілів класу люкс,  та один з ринків електромобілів з найбільш високим темпом розвитку.

Добре розвинена дорожня мережа 163 027,6 км, високий рівень урбанізації, високий рівень залучення приміських мешканців в економіку великого міста, сильна енергетична система з великою доступністю надмірно продукованої атомної енергії вночі, високі темпи розвитку у секторі відновлюваної енергетики завдяки значному стимулюванню зеленим тарифом, високі ціни на традиційне паливо та відкриті до інновацій споживачі створюють багатообіцяюче підгрунтя для розвитку електричної мобільності та зарядної інфраструктури.

Україна займає п’яте місце у міжнародному рейтингу щодо темпів розвитку електромобільності у світі. Основною причиною високої позиції України в рейтингу є стрімке зростання частки електромобілів серед нових автомобілів, придбаних українцями минулого року. Електричні транспортні засоби склали 4% серед автомобілів, вперше зареєстрованих в 2016 році. Електричний транспорт розвивається швидше лише в Ісландії, Швеції, Норвегії та Китаї.

Люди в країні, залучені до величезного сектора нових швидкозростаючих цифрових галузей, та є відкритими для практики економіки спільного використання, роблять свій вибір на користь турботи про навколишнє середовище та клімат, приймають електромобільні технології, які не потребують значної уваги до технічного обслуговування і пропонують низькі витрати на володіння та експлуатацію, також використовуючи велосипеди, як транспорт, все активніше.

Чому в Києві?

Київ – одне з найстаріших міст Східної Європи з прекрасною архітектурою та чарівністю, що конкурує з багатьма європейськими столицями. Це найбільше та найзеленіше місто України з населенням 3,14 млн. Київ обслуговує хороша транспортна мережа, і знаходиться він на перетині комерційних та культурних зв’язків. Ряд інвестиційних проектів з реформування та розвитку інфраструктури вже впроваджено та продовжує впроваджуватися в місті. У Києві була досягнута постійна тенденція зростання та економічного розвитку. Місто постійно змінюється і кожен день стає більш привабливим.

Організатори:“Green Clinic” Scientific Research Center, LLC (Ukraine),   www.greenclinic.com.ua, GreenClinic LifeScience Ukraine, LLC  (Ukraine), GreenClinic LifeScience Global OÜ (Estonia) www.greenclinicglobal.com

Дати: 1-3 березня, 2018

Де б Ви не були, ми запрошуємо вас зробити майбутнє процвітання сталої мобільності разом!

Робочі мови: англійська. Переклад надається за запитом.

.

Registration

.

Чому промоція на саміті EVIM, це – гарна ідея?

Тому що EVIM2018: III New Mobility and EV Summit for Central and Eastern Europe концентрує цільову аудиторію, ламає стереотипи та створює нове бачення першого виходу на ринок, проникнення і лояльності клієнтів, забезпечує впізнаваність бренду та дозволяє зробити це одним із найбільш еффективних та екологічно безпечних способів. Дізнайтеся більше тут про промоційні можливості на саміті.

Контакти організаційного комітету:

+380(44)3606770 Kyiv,

info@greenclinicglobal.net