EVIM Східна Європа – 2017 Київ (українською)

EVIM East Europe - 2017

Ми раді інформувати, що EVIM Східна Європа – 2017 в Києві відбулася успішно! Дуже Вам дякуємо за участь, партнерство та підтримку!

Перегляньте всі фото з EVIM подій тут

До зустрічі наступного року або на найближчому EVIM скоро!

Саміт EVIM об’єднує разом електричний транспорт, відновну енергію та сталу інфраструктуру. Electric Vehicle and Infrastructure Meeting є платформою спрямованою акселерувати розвиток е-мобільності в світі. (information in English is here).

EVIM East Europe – 2017 (Зустріч з електричних транспортних засобів та інфраструктури) є міжнародною подією, в форматі саміту, в Києві, Україна, яка має на меті забезпечити дискусійний та нетворкінговий фреймворк для розвитку електричної мобільності в Східній Європі та є одним з двох європейських EVIM подій, які покривають СЕЕ-регіон (Центральна та Східна Європа), як один з найперспективніших електромобільних ареалів, що найбільш швидко розвиваються в світі.

EVIM (Electric Vehicles and Infrastructure Meeting) є об’єднаною  мережею міжнародних зустрічей, націлених принести нові можливості, технології та інвестиції в ринок електричних транспортних засобів, що швидко розвивається, надаючи фреймворк ефективного діалогу та співпраці бізнесу, уряду та місцевого самоврядування, міжнародних організацій, бізнес-асоціацій, торгівельних палат, преси, науки та освіти, соціальних ініціатив, культури та мистецтва, як найкращої платформи для спільного зростання та сталого розвитку суспільства.

EVIM це є також глобальною спільнотою професіоналів, залучених в галузі е-мобільності, відновних джерел енергії, та сталої інфраструктури, а також архітектури середовища людини.

EVIM East Europe – 2017 є присвяченою розвиткові ринку електричних транспортних засобів, відновної енергетики, та інфраструктури необхідної для запевнення перспектив широкого використання електричних транспортних засобів чисельними приватними споживачами, корпоративними, муніципальними та державними користувачами.

Наша місія: принести сталий транспорт в широке, щоденне використання, через розвиток ринку та розширення інфраструктури.

Наша візія: трансформувати довкілля та життя людей в чисте, здорове, безшумне та бездимне.

Наші цінності: людське життя та здоров’я сталий розвиток, використання наукового та технологічного прогресу для вирішення глобальних викликів людства зі зміни клімату та якості життя людини.

Ми збираємось на EVIM, щоб, в професійній спільноті та зручному середовищі, обговорити можливості та перспективи, спільно визначити та поширити бачення електричної мобільності в Східній Європі, розвиток використання електромобілів в комерційній діяльності та муніципальних сервісах (громадський міський і міжміський транспорт, доставка, таксі, пошта, служби обслуговування міста та ремонтні служби, etc.), економічний ефект від EV, як основну мотивацію розширення використання.

EVIM East Europe – 2017 розбиває стереотипи та створює новий погляд на перший вхід компаній на ринок, забезпечуючи впізнаваність бренду, уможливлюючи зробити це в один з найбільш ощадливих та дружніх до довкілля способів.

Адженда (порядок денний) EVIM East Europe  – 2017 є базованою на Глобальній Адженді EVIM (всі події) на 2017 рік та включає:

EVIM надає платформу міжнародного саміту для крос-дисциплінарної співпраці трьох взаємопов’язаних фундаментальних галузей економіки сталого розвитку:

 • Електричної мобільності
 • Відновних джерел енергії та енергопостачання
 • Сталої інфраструктури та архітектури середовища людини

Теми:

 • Економічна стратегія: ринок електричних транспортних засобів, розвиток галузі, нові інвестиції, бізнес-моделі та робочі місця. Бізнес-середовище та правове підґрунтя: законодавство та механізми заохочення
 • Інфраструктура: архітектура та міське планування, дороги та розширення зарядної мережі, інтеграція та електричного транспорту та відновних джерел енергії у інфраструктурні проекти та розвиток міст
 • Енергія: енергопостачання, під’єднання до мережі та взаємодія з мережею, розумні мережі «smart grid» та живлення електричних автомобілів, інтеграція відновних джерел енергії в архітектурне середовище
 • Технологія та продукти: електричні автомобілі та легкі електричні транспортні засоби, зарядні станції, програмне забезпечення, мережеве обладнання та рішення з управління енергопостачанням, нові продукти та стартапи, OEM та комплектуючі
 • Найкращий досвід: досягнення та приклади успіху
 • Зміна клімату та сталий розвиток: бачення політики розвитку та практика впровадження

Дивіться програму тут: http://evim.greenclinicglobal.com/evim-east-europe-2017-kyiv-2/program-evim-east-europe-2017/

Структура EVIM East Europe – 2017 містить:

 • 3 пленарні сесії,
 • 4 панельні сесії,
 • виставка з фокусом на сталу архітектуру і інфраструктуру, відновні джерела енергії і електричну мобільність, що проводиться спільно з Київським міжнародним контрактовим ярмарком в спільному просторі з InterBuildExpo 2017 (з приблизно 25тис. відвідувачів),
 • виділений час спілкування та нетворкінгу з опцією предорганізованих зустрічей,
 • прес-конференція і персональний час для спілкування з пресою та програмою попередньо організованих інтерв’ю,
 • час на презентацію рішень та інновацій від компаній-учасниць,
 • програма для науки та стартапів
 • EVIM Youth Program – програма про-боно виступів в університетах та освітніх проектах
 • EVIM Art Project – програма комунікації зі сталого розвитку засобами мистецтва в партнерстві з кращими культурними проектами

Про приймаючу країну:

Україна відома як найбільша країна Європи. Її населення налічує  близько 47 млн людей та це також один з найбільших автомобільних ринків, зі значною часткою авто розкішного сегменту і один з ринків електричних транспортних засобів в СЕЕ-регіоні (Центральній та Східній Європі), що найбільш динамічно розвиваються. Добре розвинена мережа автомобільних доріг в 163 027,6 км, високий рівень урбанізації, висока залученість приміських жителів в економіку великого міста, сильна енергетична система зі значною доступністю перевиробленої нічної атомної електроенергії, високі темпи розвитку сектору відновної енергетики, високі ціни на традиційне пальне та споживачі відкриті до інновацій створюють багатообіцяюче підґрунтя для розвитку електричної мобільності та зарядної інфраструктури.

Організатори EVIM East Europe – 2017: GreenClinic LifeScience Global OÜ (Estonia) www.greenclinicglobal.com в співпраці з Kyiv International Contract Fair (Ukraine) www.kmkya.kiev.ua та GreenClinic LifeScience Ukraine (Ukraine)

Дати:

Подія відбудеться 29-31 березня (виставка до квітня, 01) тож, де б Ви не були, ми запрошуємо Вас зробити майбутнє процвітання електромобільності разом!

Робочі мови саміту англійська та українська, переклад забезпечується

Реєструйтеся тут! www.evim.greenclinicglobal.com або напишіть нам info@greenclinic.com.ua  чи зателефонуйте:

Контакти організаційного комітету:

Київ +38 044 360 67 70, Таллінн +372 602 25 88

The Official Hotel of the EVIM East Europe – 2017:

Radisson Blu Hotel, Kyiv

Go to www.evim.greenclinicglobal.com for more information!

View EVIM East Europe – 2017 also on Facebook https://www.facebook.com/events/481176572070933/

Please, view the program on this page or download / Будь-ласка, перегляньте програму на цій сторінці або завантажте

Download (PDF, 1.34MB)

 

Місце проведення EVIM East Europe – 2017

Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» метро «Нивки», вул. Салютна, 2-Б, Київ, 04111, Україна